Firma Profili
Sağlıklı Su Hakkında
Sağlıklı Yaşam ve BMS
Ürünler
İletişim
Etkinlikler
İnsan Kaynakları
Anasayfa

Bizimle
çalışmak
ister misiniz?

BMS Mutfak Gereçleri

BESLENME UZMANLARI DİYOR Kİ;

Hatalı beslenme en önemli sağlık sorunlarından biridir. Günümüzde yetişkin nüfusun yarıdan fazlasının kilosu, normalin üzerindedir. Çok tatlı, çok tuzlu, çok yağlı ve çok fazla yiyoruz. Bu nedenle her iki kişiden birinde beslenmeye dayalı hastalıklara rastlanıyor. Doğru beslenme ile birçok hastalığı önleyebiliriz.

 

Bir insanın direnci doğru beslenme ile arttırılabilir.

 

 

Niçin BMS?

 

Çünkü BMS Sistemi, uzmanların sağlıklı yaşamak için önerdiği doğru beslenme yöntemlerinin tüm koşullarını yerine getirir.

  • Çok yüksek ısıdan,
  • Su ve yağdan,
  • Gereksiz basınçtan kaçınır

Böylelikle yağ tüketimini sınırlayıp, vitamin, mineral ve temel maddeleri kapsayan besin değerinin korunmasını garantiler.

 

Et, balık, patates, taze sebze, mevte gibi besin maddeleri, bünyelerinde belirli ölçüde su bulundururlar. Bu yüzden BMS yöntemine yani susuz ve yağsız pişirilmeye elverişlidirler. Çünkü BMS Sistemi’nde amaç, özsu içeren besin maddelerini hiçbir katkı kullanmadan kendi doğal nemi ile pişirmektir.

 

 

BMS ile hazırlanan yemeklerde ortalama olarak %20 tasarruf sağlamak mümkündür.

 

Yağdan, yakıttan, zamandan besin maddelerinden yapılan tasarrufun yanı sıra, daha fazla zaman harcanılan fırın, fayans temizliği, kap yenilenmesi gibi sorunları en aza indirger.

 

 

BMS Mutfak Gereçleri Ve Su Arıtma Sisitemleri / Su Arıtma Cihazları

Telefon: 232 482 3302

E-posta: info@bmsanadolu.com

 

© 2024 BMS Anadolu su arıtma cihazları ve sistemleri (232) 482 33 02 Web Tasarım