Firma Profili
Sağlıklı Su Hakkında
Sağlıklı Yaşam ve BMS
Ürünler
İletişim
Etkinlikler
İnsan Kaynakları
Anasayfa

Bizimle
çalışmak
ister misiniz?

Sağlıklı Yaşam ve BMS

BMS SU ARITMA SİSTEMLERİ

Suyun önemi:

İnsan hayatı boyunca 50 ton su içiyor. İçme sularında yaklaşık 700 organik ve inorganik madde belirlenmiştir ve bunlardan bazıları zaman içinde kansere, sakat doğumlara, nörolojik hastalıklara ve birçok rahatsızlığa sebep olabilir.

Vücudumuzun %55-65'i sudur. Hergün 2-3 litresu içmek başta kolon ve kan kanseri olmak üzere birçok hastalık riskini azaltır. Gündüz yorgunluğunu önler.

Yeryüzünden buharlaşan sular, yağışlarla yeryüzüne döner. Su ilk oluştuğunda en saf, en temiz halindedir. Ancak su, yeraltı kaynaklarına ulaşırken çevre kirliliği, endüstriyel atıklar, tarımsal ilaçlar, gübreler vb. nedeniyle kirlenir.

BMS REVERSE OSMOSIS (TERS OZMOZ) sistemini kullanarak kaliteli içme suyu sağlayan en profesyonel su arıtma cihazını üretir. İlk olarak uzay kapsülünde, kısıtlı alanda, atık sudan içme suyu üretmek için kullanılan reverse osmosis (ters ozmoz) sistemi daha sonra gelişen teknoloji ile basitleştirilerek evlerde, yatlarda, gemilerde, endüstriye alanlarda, gıda sanayinde, tıpta ve daha bir çok alanda kullanılır duruma getirilmiştir. Sağlıklı su içmek için en uygun yöntem olan Reverse Osmosis, suyun membran ile filtre edilmesi, mikroplardan, sertlik veren maddelerden arıtılmasıdır.

BMS ile içme suyunuz; sağlıklı, lezzetli, kokusuz, zahmetsiz, ekonomik, berrak, güvenilir, içimi yumuşak ve güzeldir.

BMS ÇELİK MUTFAK ÜRÜNLERİ

Özsu içeren besinlerin hiçbir katkı kullanmasan kendi doğal nemi ile pişirilmesi bünyesindeki mineral,, vitamin ve temel besin maddelerinin korunmasını sağlar. Tazelik, koku, renk ve miktarda klasik pişirimlerde yaşanan kayıplar olmaz. Günümüzde hatalı beslenme en önemli sağlık sorunlarından biridir. Doğru beslenme ile birçok hasatlık önlenebilir ve vücudun direnci artırılabilir.

BMS sistemi, uzmanların sağlıklı yaşamak için önerdiği doğru beslenme koşullarını yerine getirir ve BMS ile hazırlanan yemeklerde enerji, yağ ve besinden %20 oranında tasarruf sağlanır.

© 2024 BMS Anadolu su arıtma cihazları ve sistemleri (232) 482 33 02 Web Tasarım