Firma Profili
Sağlıklı Su Hakkında
Sağlıklı Yaşam ve BMS
Ürünler
İletişim
Etkinlikler
İnsan Kaynakları
Anasayfa

Bizimle
çalışmak
ister misiniz?

SAĞLIK İÇİN BMS

 

BMS, 1982’den beri sağlıklı yaşam için su arıtma sistemleri, çelik mutfak ürünleri üreten İzmirli bir firma.

 

Türkiye çapında yaklaşık 800 kişilik bayi ağına sahip firma, kendine has direkt pazarlama yöntemlerini kullanarak, tanıtım görevlileri aracılığı ile profesyonel bir satış sistemi uyguluyor. “Experience Marketing” yani kullanım keyfini müşteriye yaşatarak pazarlama yapıyor. İnsan hayatına sağlık ve keyif katacak incelikleri düşünerek tecrübelerini üretime yansıtıyor.

 

İsmail Menşebay ve Hüseyin Türkmen, Doğrudan Satış Yöntemi ile BMS ürünlerinin satışını gerçekleştiren bayilerden biri olan BMS Dayanıklı Tüketim Malları Paz. Tic. Ltd. Şti.’nin sahipleri. Her türlü suyu içme suyuna çevirebilme özelliğine sahip BMS Aquatech ve Aquaprofi ile sağlıklı, lezzetli ve güvenli su içilebileceğini garanti ediyorlar. Sağlıklı su içmek için en uygun yöntemin Reverse Osmosis sistemi olduğunu savunuyorlar. Bu yöntem BMS Su Arıtma Cihazları’nın temelini oluşturuyor.

 

Sağlık konusunu ön planda tutan BMS, ürünlerinin sağlığa faydalı olmasına önem veriyor. BMS Su Arıtma Cihazları’ndan arıtılan sular sık sık kontrol ettirilerek rapor alınıyor. T.C. Sağlık Bakanlığı Refik Saydam Hıfzısıhha Laboratuvarı’nda arsenik ile ilgili raporlama limiti litrede 2 mikrogram iken, BMS suyundaki arsenik oranı 2 mikrogramdan da küçük çıkıyor.

 

Tüm bu özellikleriyle BMS, dilediğiniz zaman, dilediğiniz miktarda ve kalitesi sizin kontrolünüz altında içme suyu üretmenizi sağlıyor.

 

           BMS Su Arıtma Sisitemleri / Su Arıtma Cihazları

           Telefon: 232 482 3302

           E-posta: info@bmsanadolu.com

© 2024 BMS Anadolu su arıtma cihazları ve sistemleri (232) 482 33 02 Web Tasarım